A „Nagycsemi”. Az idők folyamán többféle funkciót töltött be a Tóth Kálmán téren lévő sarki épület. Számomra az ifjúságot idézi még most is. Diák koromban itt tudtam megvenni a leg finomabb rozskenyeret a hozzá passzoló 15 deka finom szalámival- minderre az esti mozi átvészeléséhez volt szükség (tudom, rendetlen dolog volt moziban falatozni), de sokszor későn értem haza. Az épület minden napszakban fotogén, nagyon jó helyen van. Újabb kori funkcióját már (koromból adódóan) nem élvezem.
